Книга, натхненна Богом

Євр.4:12 "Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного..."" Ісус говорить (Mв.4:4)," Ісус же відповів: «Написано: “Написано: Не хлібом самим буде жити людина, але кожним словом, що походить із уст Божих.”»" Коли ми читаємо Біблію, Божий Дух присутній, щоб говорити це нашому серцю постійно по-новому."

2 Тим.3:16 говорить: " Усе Писання Богом надхнене" Ви у це вірите? Перед відповіддю, подумайте про відношення Ісуса до священних писань.

 

Він посилався на людських авторів, але сприймав як даність, що за ними всіма стояв єдиний божественний Автор. Він міг однаково сказати «сказав Мойсей» або «сказав Бог» (Марка 7: 10). Він міг цитувати коментар оповідача в Буття 2:24 як висловлювання Самого Творця (Мв 19: 4-5). Точно так само Він сказав: «Ісая влучно пророкував про вас, лицеміри, як написано», тоді як те, що Він продовжив, є прямою мовою Господа Бога (Марка 7: 6 та Ісая 29: 13). Саме від Самого Ісуса автори Нового Заповіту переконалися у подвійному авторстві Писання. Для них було так само вірно сказати, що `` Багато разів і багатьма способами в давнину промовляв був Бог до отців через пророків'' (Євр.1: 1), так само як і сказати, що ``а звіщали його святі Божі мужі, проваджені Духом Святим. '' (2 Пет. 1:21). Бог не говорив таким чином, щоб стерти особистість авторів-людей, і люди не говорили таким чином, щоб спотворити Слово божественного Автора. Бог говорив. Говорили люди. Жодна з правд не повинна відволікати від іншої. ... 

Таким був погляд Христа на Священне Писання. Їх свідчення було Божим свідченням. Свідчення Біблії — це свідчення Бога. Й головна причина, з якої християнин вірить у божественне походження Біблії, полягає у тому, що цього вчив Сам Ісус Христос.

 
 --Джон Р. В. Скотт (John R.W. Stott), Христос суперечливий (Christ the Controversialist), InterVarsity Press 1978, стор.93-95

2 Тим. 3:16-17 далі: " і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності, щоб Божа людина була досконала, до всякого доброго діла готова." Якщо ми визнаємо, що Біблія дійсно є Бог, що говорить з нами, то з цього випливає, що вона буде нашим авторитетом в усіх питаннях віри та поведінки.